თუ ამ რიცხვებში ხართ დაბადებული, თქვენ გამდიდრების საშუალება გაქვთ - ნახეთ, ხართ თუ არა ჩამონათვალში
დაბადების დღე თქვენი ცხოვრების დასაწყისია და, ნუმეროლოგიის მიხედვით, ძალიან მნიშვნელოვანია. ეს შეიძლება მიუთითებდეს პიროვნებაზე, ნიჭზე და ფინანსური წარმატების პოტენციალზეც კი. გაიგეთ, რამდენად გაქვთ სიმდიდრისკენ „მიდრეკილება“ თქვენი დაბადების თარიღის მიხედვით.
1-ლი ან 4 ნომერი
„ამ დღეებში დაბადებულ ადამიანებს დაბადებიდანვე აქვთ სიმდიდრე და რა ოჯახიდანაც არ უნდა იყვნენ ისინი, განზრახული არიან მიაღწიონ წარმატებას და სიუხვეს“,- ამბობს ნუმეროლოგი.
თვის პირველ დღეს დაბადებულები დამოუკიდებელი მოაზროვნეები, ბუნებრივი ლიდერები არიან. ასევე ამბობენ, რომ ისინი არიან ამბიციურები, მიზნებზე ორიენტირებულები და გამძლეები - ყველა ის თვისება, რომელიც აუცილებლად დაეხმარება ვინმეს ფინანსური წარმატების მიღწევაში.
თვის მეოთხე დღეს დაბადებულ ადამიანებს განსხვავებული, მაგრამ ერთნაირად ღირებული თვისებები აქვთ. მათ ადიდებენ შრომისმოყვარეობის, დაჟინებული თვისებისა და საიმედოობის გამო.
7 ან 9
თვის მეშვიდე ან მეცხრე რიცხვში დაბადებულებს განსაკუთრებით გაუმართლათ, როდესაც საქმე ეხება ბიზნეს წამოწყებებს, კარიერულ წარმატებას და ფულის გამომუშავებას.
7 რიცხვში დაბადებულ ადამიანებს აქვთ ძლიერი ინტუიცია და მკვეთრი ინტელექტი. თუმცა, იმისათვის, რომ მაქსიმალურად გამოიყენონ თავიანთი საჩუქრები, მსოფლიო ნუმეროლოგია გვირჩევს, რომ მათ ყურადღება გაამახვილონ კარიერულ გზაზე, ვიდრე ერთიდან მეორეზე გადახტომაზე.
9 რიცხვში დაბადებული ადამიანები ბუნებით მგრძნობიარე და თანამგრძნობი არიან და ჰუმანიტარული სულისკვეთება აქვთ. ისინი მიდრეკილნი არიან ფულის მოზიდვაზე ზედმეტი ფიქრის გარეშე და შესაძლოა მიიღონ მოულოდნელი მემკვიდრეობა ან ფულის სხვა ვარიანტები. ისინი სავარაუდოდ გამოიყენებენ თავიანთ ფინანსურ სიუხვეს სხვების დასახმარებლად და სამყარო უკეთეს ადგილად გასაქცევად.
18 ან 19
ამ თარიღებზე დაბადებულები ხშირად მილიონერები ხდებიან: „ეს ადამიანები ბუნებრივად არიან მიჯაჭვული სიმდიდრესთან და მომავალში დიდი ავტორიტეტები უნდა გახდნენ“, - თქვა მან. "ისინი გამოირჩევიან თავიანთი ნიჭით და შრომისმოყვარეობით."
ნუმეროლოგია ამბობს, რომ ნებისმიერი თვის 18 რიცხვში დაბადებული ადამიანები არიან ამბიციურები, თავდაჯერებულები და აქვთ სტრატეგიული აზროვნება. მათ აქვთ უნარი შთააგონონ სხვები, რაც მათ ბუნებრივ ლიდერებად აქცევს. ამასთან, მსოფლიო ნუმეროლოგია აფრთხილებს, რომ ამ დღეებში დაბადებულებმა არ უნდა იჩქარონ საქმიანობის პირველ სფეროში, რომელიც მათ აინტერესებთ.
19-ში დაბადებული ადამიანები ერთნაირად ამბიციურები არიან და აქვთ დამოუკიდებლობის, წარმატებისა და ძალაუფლების ღრმა სურვილი. მათ არ ეშინიათ დიდი რისკების აღების, რაც, მათთვის საბედნიეროდ, ხშირად ანაზღაურდება. მათი მონდომება შემოქმედებითობასთან ერთად ნიშნავს, რომ მათ შეუძლიათ მიაღწიონ დიდ ფულად მიზნებს.