17 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
ვერძიდღეს, სამსახურში მოსალოდნელია ურთიერთგამომრიცხავი სიტუაციები, მოულოდნელობები. დააკვირდით ირგვლივ მყოფებს, მოსალოდნელია არასტაბილური ემოციური მდგომარეობა.კურომოუფრთხილდით ნერვებს, მოთოკეთ ემოციები, ზოგადად, მეტი ყურადღება დაუთმეთ საკუთარ ჯანმრთელობაზე ზრუნვას.ტყუპებიაქტუალური ხდება პირადი საკითხები. ზოგადად, სირთულეებია მოსალოდნელი საქმიან პარტნიორებთან ურთიერთობაში.კირჩხიბიპარტნიორული საკითხები, საოჯახო საკითხები, ფინანსები - ყოველი სფერო თქვენს ყურადღებას საჭიროებს, იყავით თანმიმდევრული, ყური მიუგდეთ ახლობლების რჩევებსა და საკუთარ ინტუიციას.ლომიდღეს პირადი თემა განსაკუთრებით აქტუალურია. შესაძლოა, სწორედ დღეს გამოჩნდეს ადამიანი, რომელსაც დიდი ხანია, ელოდით. არის ალბათობა, ძველი ურთიერთობა გაცოცხლდეს, -  შეხედოთ სიტუაციას ან პარტნიორს ახლებურად.ქალწულიმატულობს თქვენი ავტორიტეტი, თქვენი ენთუზიაზმითა და შრომისმოყვარეობის წყალობით, დიდ ყურადღებას დაიმსახურებთ. წარმატებული დღე გაქვთ.სასწორიერიდეთ თავშეყრის ადგილებს. ხასიათში მატულობს გაღიზიანება. შეიმოსეთ ამინდის შესაბამისად, რადგან ჯანმრთელობა ამ პერიოდში მეტ ყურადღებას საჭიროებს.მორიელისიახლეების დღეა, შესაძლოა, მოიმატოს შემოსავლებმა, ძველი პროექტებზე მუშაობა ჯერ კიდევ აქტუალურია.მშვილდოსანიშესაძლოა, დღეს, გაიგოთ საიდუმლო ინფორმაცია, რომელიც ძალიან დაგეხმარებათ ახალი მოგებიანი კავშირების დამყარებაში.თხის რქასამსახურეობრივ სფეროში, შესაძლოა, რაღაც ახალი შემოთავაზება გქონდეთ, შესაძლოა, დაწინაურდეთ კიდეც.მერწყულიდღეს, ეცადეთ, თქვენს ბიზნესს შემოქმედებითი კუთხით მიუდგეთ. ასევე, მნიშვნელოვანია ახალ კავშირებზე გასვლა.თევზებინუ ენდობით დაპირებებს და თქვენც ნუ დაჰპირდებით ნურავის ისეთ რამეს, რასაც ვერ შეასრულებთ. იმოქმედეთ მხოლოდ სიტუაციის ანალიზის შემდეგ.