21 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
ვერძიახლა სიჯიუტე და საკუთარი შესაძლებლობების გადამეტებული შეფასება წაგებიანია. იმოქმედეთ ფრთხილად, რათა უხერხულ სიტუაციაში არ აღმოჩნდეთ. არც დასვენებისთვის დროის გამონახვა დაგავიწყდეთ.კუროყოველგვარ გაუგებრობებს იოლად მოაგვარებთ, როგორც სამსახურში, ასევე ახლობლებთან, გულწრფელი, გულახდილი საუბრით არა მარტო ტვირთს მოიცილებთ მხრებიდან, არამედ სწორადაც გაგიგებენ, ეს კი კარგად აისახება თქვენს ურთიერთობებზე.ტყუპებიდღეს, სასურველია შეამციროთ კომუნიკაციები. ნუ გასცემთ თქვენს გეგმებს, სხვებისგან რაიმე ინფორმაციის გაგებასაც ნაკლებად ელოდეთ. იმოქმედეთ რაციონალურად და დაკვირვებულად. დასვენებაც არ დაგავიწყდეთ.კირჩხიბიპირად საკითხებთან დაკავშირებით, შესაძლოა, არჩევანის წინაშე დადგეთ. როგორც არ უნდა ეცადოთ, ნეიტრალურ პოზიციას ვერ დაიკავებთ, ამიტომ, კარგად დაფიქრდით და ისე იმოქმედეთ.ლომიმთელი დრო, სჯობს, გარემო სივრცის მოწესრიგებას მიუძღვნათ. დასვენება და განტვირთვა ახლა ძალიან გჭირდებათ.ქალწულიწარმატებული და შედეგიანი იქნება თქვენი გადადგმული ნაბიჯები, სტატუსის განმტკიცების მიზნით. პრაქტიკულად, ნებისმიერი ამბიციური ჩანაფიქრი შეგიძლიათ გამარჯვებით დააგვირგვინოთ.სასწორინუ იჩქარებთ დასკვნების გამოტანას, დაკავდით ადამიანებთან ურთიერთობების დალაგებით და, ზოგადად, სირთულეების გადაწყვეტით. ასე, სამომავლოდ, ბევრი რამ უფრო მარტივად წარიმართება.მორიელიყურადღება მიაქციეთ გარშემომყოფებს, ახლა საჭიროა, მოახდინოთ ორიენტირება ყველაზე რთულ ვითარებაშიც კი და იპოვოთ საუკეთესო გზა პრობლემების მოსაგვარებლად.მშვილდოსანიმოაწესრიგეთ ანგარიშები და ფინანსური საკითხები, თქვენი სიფრთხილე, ერთი მხრივ, აგაცილებთ უსარგებლო ხარჯებსა და დანაკარგებს, მეორეს მხრივ, არ უნდა გამოგეპაროთ საკმაოდ საინტერესო ინფორმაცია, ამიტომ, იყავით ყურადღებით.თხის რქადღეს, შესაძლოა დაუგეგმავი საქმეები გამოჩნდეს, რომელსაც ბრწყინვალედ გაართმევთ თავს, თუმცა, დღის ბოლოს დასვენება აუცილებელია ენერგიის აღსადგენად,მერწყულიდღეს, არაფერი გამოგეპარებათ, შეამჩნევთ მნიშვნელოვან დეტალებს. ეცადეთ სიტუაციის სწორი ანალიზი გააკეთო და სამართლიანად იმოქმედეთ. საღამოს აუცილებლად განიტვირთეთ.თევზებიმოერიდეთ მნიშვნელოვანი საკითხების გადაწყვეტას, ახალ წამოწყებებს, ხელშეკრულებების დადებას, დიდ ფინანსურ ხარჯებს. სერიოზული საკითხების გადაწყვეტა სამომავლოდ გადაიტანეთ, რათა თავიდან აიცილოთ გართულებები.