როგორი ამინდია მოსალოდნელი 18 თებერვალს საქართველოში - პროგნოზი ქალაქების მიხედვით
18 თებერვალს ქუთაისში მზიანი ამინდს ელოდებიან, დღისით +21 და ღამით +9 გრადუსია მოსალოდნელი.ნალექს არც ოზურგეთში ელოდებიან, დღისით +22 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +9 გრადუსი იქნება. ბათუმში დღისით ჰაერი +23 გრადუსამდე გათბება, ხოლო ღამით +10 გრადუსი დაფიქსირდება.უნალექო ამინდია ფოთშიც. დღისით +23 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +11 გრადუსია მოსალოდნელი. ნალექი არც ზუგდიდში იქნება, დღისით ტემპერატურა +22, ღამით კი +8 გრადუსია ნავარაუდევი.სოხუმში წვიმიანი დღეა. +18 გრადუსია მოსალოდნელი დღისით, ღამით +9 გრადუსი დაფიქსირდება.მესტიაში მცირე ნალექი იქნება. დღისით +10 გრადუსი იქნება, ღამით კი 0 გრადუსი დაფიქსირდება. ამბროლაურში მცირე ნალექია მოსალოდნელი, ჰაერი +17 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი +4 გრადუსი დაფიქსირდება.ჭიათურაში წვიმიანი ამინდია, დღისით +16 გრადუსი, ღამით კი +6 გრადუსი დაფიქსირდება. ახალციხეში მზიანი დღეა, დღისით +17 გრადუსი, ღამით კი +3 გრადუსი იქნება.ნალექს არც ახალქალაქში ელოდებიან. ტემპერატურა დღისით +15, ღამით კი +3 დაფიქსირდება.ბორჯომში მზიანი დღეა, +17 იქნება დღისით, ღამით კი +4 გრადუსი დაფიქსირდება. უნალექო დღეა მოსალოდნელი ბაკურიანში, დღისით +12 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით -2 გრადუსი დაფიქსირდება.უნალექო დღეს ელოდებიან გორში, დღისით +22 გრადუსი, ღამის განმავლობაში კი +5 გრადუსი დაფიქსირდება. ცხინვალში ჰაერის ტემპერატურა +21 გრადუსი იქნება, ღამით კი +3 გრადუსი დაფიქსირდება.გუდაურში თოვლია მოსალოდნელი, დღის განმავლობაში +4 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი ჰაერის ტემპერატურა -3 გრადუსი იქნება. ნალექი ომალოშიც იქნება, +5 ღამით კი -3 გრადუსი დაფიქსირდება.ლაგოდეხში მზიანი დღეს ელოდებიან. ჰაერის ტემპერატურა დღის განმავლობაში +20 გრადუსი იქნება, ღამით კი +9 გრადუსი დაფიქსირდება. უნალექო დღე იქნება თელავში, +19 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +8 გრადუსია ნავარაუდევი.ნალექი არც გურჯაანში იქნება. დღისით +20 გრადუსი, ღამით კი +8 გრადუსი დაფიქსირდება. სიღნაღში უნალექო დღეა მოსალოდნელი, დღისით +19 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით +9 გრადუსი დაფიქსირდება.რუსთავში მოღრუბლული და უნალექო დღეა მოსალოდნელი, დღისით +19 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით კი +8 გრადუსი დაფიქსირდება.თბილისშიც უნალექო და მზიან დღეს ელოდებიან. ჰაერის ტემპერატურა დღისით +21 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +8 გრადუსი იქნება.