თბილისში ორი ახალი მეტროსადგურის მშენებლობა იგეგმება
სულიერმა მასწავლებელმა დაასახელა ყველაზე ძლიერი პიროვნული თვისება, რომელსაც ავლენს ადამიანის დაბადების თარიღი.
მე-2, მე-11, მე-12, მე-16, 22 ან 29- ში დაბადებულები მკურნალები არიან.
ამ ადამიანებს ხშირად ემპათებს უწოდებენ, ამბობს კაუშიკი, და მათი ცხოვრების მიზანია განკურნონ როგორც საკუთარი თავი, ისე სხვები, წაიყვანონ ისინი განმანათლებლობის გზაზე. ისინი არიან თერაპევტები და მასწავლებლები ჩვენ შორის, რომლებიც გვეხმარებიან ყველას წინსვლაში.
პირველ, მე-10, მე-15, მე-19 ან 28-ში დაბადებულები წარმატების მაგნიტები არიან.
ისინი იღბლიანები არიან. იმისათვის, რომ ენერგია სწორი მიმართულებით მიედინებოდეს, ისინი უნდა ჩაერთონ რამდენიმე სულიერ პრაქტიკაში - ყოველდღიური დროის დახარჯვა და ღრმა პატივისცემის განვითარება უფროსების მიმართ.
მე-3, მე-6, მე-14, მე-18, 21, 24 ან 30- ში დაბადებულებს აქვთ უსაზღვრო შემოქმედებითი პოტენციალი.
ეს ხალხი „ყველაფერს სხვა პერსპექტივიდან ხედავს“, - აღნიშნა კაუშიკმა. ისინი უბრალოდ სავსე არიან იდეებით. ასტროლოგიური თვალსაზრისით, ეს ხალხი სავსეა იუპიტერისა და სატურნის ენერგიით.
მე-4, მე-8, მე-13, მე-17, 26 ან 31- ში დაბადებულები იბადებიან ლიდერად
ესენი არიან პოლიტიკოსები და აქტივისტები, მსოფლიოს გიდები და მეგზური ვარსკვლავები. ასეთმა ადამიანებმა „იციან, რა უნდა გააკეთონ, როდის და როგორ გააკეთონ“, განმარტა მასწავლებელმა. ისინი ასევე ძალიან მიწიერი და ნიჭიერები არიან დაგეგმვისა და ანალიზის საქმეში. ამ ტიპებს, როგორც წესი, არ სჭირდებათ დიდი დახმარება, რათა ჰქონდეთ კარგი ენერგია.
მე-5, მე-7, მე-9, მე-20, 23, 25 ან 27- ში დაბადებულები.
ეს ადამიანები განსაკუთრებით გამორჩეულები არიან, მათ აქვთ საკუთარი შეხედულებები ცხოვრების ყველა ასპექტზე. ისინი იშვიათად ერგებიან სტატუს კვოს ან იმას, რაც ითვლება „ნორმალურად“.