რა ცვლილებები ამოქმედდება პირველი აპრილიდან ქვეყანაში
„ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ წყალმომარაგების შეზღუდვაზე ინფორმაციას ავრცელებს და მოსახლეობას აფრთხილებს.
ნაძალადევი, ჭიჭიკო ბენდელიანის ჩიხი, N 13 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/28/2025 20:00 დან 3/29/2025 08:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: დადიანის N 142, ბენდელიანის N 1, N 2-14, ბენდელიანის ჩიხს და შესახვევს, ხრესილის და ცისარტყელას ქუჩას.
სამგორი, საქნავთის დას. N 168 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/28/2025 12:35 დან 3/28/2025 00:30 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: საქნავთის დასახლებას.
გლდანი, ლიბანის ქ. N 5 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/28/2025 12:45 დან 3/29/2025 00:30 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ლიბანის ქუჩას (სრულად).
ჩუღურეთი, ჩეჩელაშვილის ქ N 107 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/28/2025 13:15 დან 3/28/2025 23:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: მნათობის, დავითაშვილის, გუმათის, სააკაძის, პირველი ბოდავის, მეორე ბოდავის, ჩეჩელაშვილის და ნინო და კალისტრატე სალიების ქუჩებს.
საბურთალო, დავით აღმაშენებლის ხეივანი N 104 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/28/2025 13:15 დან 3/29/2025 01:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: აღმაშენებლის ხეივნის 102, 104, 106, 108.
ისანი, ძეგლევის ქ. N1-თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/28/2025 15:00 დან 3/29/2025 03:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: მოსკოვის გამზირი კვარტლებით (გარდა მოსკოვის გმზირის 2-8(ლუწი) 1-17(კენტი),ლორთქიფანიძე(კაირო) 1-15(კენტი),2-6(ლუწი), ქინძმარაულის ქუჩას შესახვევებით და ჩიხებით, ბაბუციძის, ოცხელის, ნაკადულის, გარდაბნის გზატკეცილს, წმ. ბარბარეს დასახლებას, საფერავის, ჩხავერის, ალექსანდროულის, ზემო მეტალურგთა, გაბრიელ სალოსის, დოდაშვილის, ბოგდან ხმელნიცკის, წულაძის, სამრეწველოს დასახლებას, თეთრი წყაროს, კობა ჩოხელის, ნარგიზის, ლერწმის, მანავის, საექიმოს, აჰმედ ჯავადის, მიკოლა ბაჟანის, არტურ ლაისტის, მარჯორი უორდროპის, ჰოსპიტალის, რიჩარდ ჰოლბრუკის, ჩკალოვის, იუნკერთა ქუჩებს, კრწანისი - რუსთავის გზატკ. N 1-251(კენტები) N2-42(ლუწები), გორგასლის ქ. N50-52, შოთა ნადირაშვილის, (დირსის კორპუსებს), ნავთლუღის N 10 და შავნაბადას სატუმბო სადგურს.
საბურთალო, სოფ.დიღომი, სონღუნაშვილის ქ. N5 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/28/2025 14:00 დან 3/29/2025 02:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: მესხის, თამარ მეფის, სარაჯიშვილის, ვახტანგ სონღულაშვილის, ფარსმან სონღულაშვილის, იროდიონ სონღულაშვილის, ცაგარელის, აღმაშენებლის, თაყაიშვილის, ხანძთელის, ჭიაურელის და კვირაცხოველის ქუჩებს, გიორგი ბრწყინვალეს,გიორგი ჭანტურია და დავით სარაჯიშვილის და გოგიშვილის ქუჩებს, ვახტანგ გორგასლის ქუჩას.
წყნეთი, ვაჟა ფშაველას ქ N 34 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/28/2025 14:30 დან 3/29/2025 02:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: ვაჟა ფშაველას ქუჩას.
ისანი, კონსტანტინე ერისთავის ქ. 1 შეს N 4 თან წყალმომარაგების ქსელზე დაზიანების გამო 3/28/2025 18:00 დან 3/29/2025 06:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება: კონსტანტინე ერისთავის ცისკარის, ალაზნის, დუშეთის, არმაზის, ავლაბრის, ცუცქირიძის, გაბრიელ ეპისკოპოსის, მესხიშვილის, წერეთლის, გელათის, ხივინის, ხიდისთავის, იორის, გუმბრის, ურიცკის, რაზიკაშვილის, კროპორტკინის, გაბისკირიას, სამრეკლოს, ტირიფონის, ალვანის, აბდუშელიშვილის, კარდენახის, ახვლედიანის შეს. და აღმართს, ბაჩანას, ლომოურის, ხარაგაულის, ქეთევან დედოფლის გამზირი N7, N9, მეტეხის N 16-ს,წურწუმიას ქ. N2-N60 (ლუწები) N27-N61 (კენტები), ასევე და ფერიცვალების ქუჩებს N1-70(კენტები) N10-18 (ლუწები) N22-72 (ლუწები)