“ვაფრთხილებ ყველა იმ ადამიანს ვისაც ბავშვი ჰყავს…” - გოგა მანიას უახლესი წინასწარმეტყველება
ახალი მთვარე შესანიშნავი შესაძლებლობაა თქვენი ცხოვრების უკეთესობისკენ შესაცვლელად. მნიშვნელოვანია ამ დღეს სწორი რიტუალების შესრულება.
მნიშვნელოვანია ყურადღება მიაქციოთ იმას, რომ 29 მარტს მზის დაბნელებით დასრულდება დაბნელებათა დერეფანი და ახლოვდება ახალი მთვარე. 29-ში, 5:28-დან 12:58-მდე გაგრძელდება 30-ე მთვარის დღე. ამ პერიოდში თქვენ უნდა გამოავლინოთ რაც შეიძლება მეტი სიყვარული და პატიება და მოინანიოთ თქვენი ბოროტმოქმედება.
"შეგიძლიათ გქონდეთ სულიერი დიალოგი საკუთარ თავთან, რომლის დროსაც მადლობა უნდა გადაუხადოთ ყველაფრისთვის, რაც გვაქვს, ძალებს, რომლებიც გვეხმარებიან, გვიცავენ და პატიება ითხოვენ თქვენს მიერ ჩადენილი არასწორი ქმედებისთვის. ამ დროს თქვენ უნდა შეაჯამოთ თვის შედეგები", - თქვა ასტროლოგმა.
29 მარტს, 30-ის 12:58 საათიდან 6:47 საათამდე გაგრძელდება პირველი მთვარის დღე - ეს არის სავსე ახალი მთვარე. სწორედ ამ დროს არ უნდა გქონდეს დიდი შეხება ადამიანებთან, უნდა გაიხსენო შენი ბავშვობა, გააანალიზო შენი ქმედებები, საკუთარი ცხოვრების გზა, ჩაატარო მედიტაცია ცეცხლთან, გაიხსენო რა კარგი მოვლენები იყო წარსულში და ამ პოზიტივიდან გამოიყენო რესურსები და შეგიძლია ჩაატარო რიტუალები.
ფულის მოზიდვის რიტუალები ახალი მთვარესთვის
თქვენ შეგიძლიათ შეასრულოთ რიტუალი თქვენი ფინანსური იღბლის გასაუმჯობესებლად. რიტუალის შესრულებამდე დარწმუნდით, რომ არავინ შეგაწუხებთ - გამორთეთ ტელეფონები. ასევე მნიშვნელოვანია აირჩიოთ რომელი სანთელი აანთოთ ახალმთვარეზე – ის უნდა იყოს ყვითელი.
შემდეგ თქვენ უნდა დაჯდეთ სანთლის წინ, რამდენიმე ღრმად ჩაისუნთქოთ (ამოისუნთქეთ ცხვირით სამი წამით, შეიკავეთ სუნთქვა ორი წამით და ამოისუნთქეთ პირით სამი წამის განმავლობაში), რათა მაქსიმალურად დაისვენოთ. და თქვენ უნდა წარმოიდგინოთ რაც შეიძლება ნათლად, როგორ მოედინება ფული თქვენი მიმართულებით. თქვენ ასევე შეგიძლიათ წარმოიდგინოთ ფულის წვიმა - ცვივა მონეტები და კუპიურები და თქვენ აგროვებთ მათ. ამის შემდეგ, თქვენ უნდა დაწეროთ ფურცელზე თანხა, რომლის მოზიდვა გსურთ თქვენს ცხოვრებაში. რაც უფრო კონკრეტულია თანხა, მით უკეთესი. მნიშვნელოვანია გქონდეთ მიზანი, რომლისთვისაც გჭირდებათ სახსრები, სურვილი კი მაქსიმალურად რეალისტური იყოს.
მაგალითად, გჭირდებათ მანქანა და ამისთვის გჭირდებათ კონკრეტული თანხა - მაშინ ეს არის ზუსტად ის, რაც უნდა დაწეროთ ფურცელზე. მოათავსეთ რამდენიმე მონეტა ან კუპიურა ფურცლის ქვეშ, რომელზეც აწერია თანხა.
„გირჩევ გამოიყენო კუპიურები ან მონეტები, რომლებზეც 5 ნომერია, რადგან ითვლება, რომ ისინი ფინანსურ იღბალს იზიდავს. შემდეგ ფურცელზე ხელი უნდა დაადო, კონცენტრირდე შენს მიზანზე და თქვა: „იღბალი მოდის ჩემთან, ფინანსური ნაკადი იხსნება. ასეც იყოს!" გირჩევთ ამ ფრაზის თქმას მინიმუმ სამჯერ. ასევე შეგიძლიათ თქვათ ექვს, ცხრა ან 12-ჯერ", - ხაზს უსვამს ტაროლოგი.
სანთელი მთლიანად უნდა დაიწვას. ამიტომ, თქვენ უნდა აირჩიოთ სანთელი, რომელიც დიდხანს არ დაიწვება. სანთლის ღერი უბრალოდ შეიძლება გადააგდოთ ნაგავში, ხოლო ქაღალდის ნაჭერი მასზე დაწერილი თანხით და მონეტები ან კუპიურები უნდა შეინახოთ თქვენს საფულეში. სურვილის ასრულებისას ფურცელი უნდა დაიწვას და მონეტები ან კუპიურები შეიძლება დახარჯოთ საკუთარ საჭიროებებზე.
ეს რიტუალიც შეგიძლიათ - აიღოთ სამი მთლიანი და ლამაზი დაფნის ფოთოლი, მოაპკურეთ ცოტაოდენი ფორთოხლის ეთერზეთი და მოათავსეთ იქ, სადაც ფულს ინახავთ. მაგალითად, ერთი ქაღალდი ჩადეთ ფულის ყუთში, მეორე სეიფში და მეორე საფულეში. ასეთი რიტუალი დაგეხმარებათ ფინანსური წარმატების მოზიდვაში თქვენს ცხოვრებაში.