2025 green snake horoscope
ცნობილია, 2025 წლის 4 მთავარი ფავორიტი ზოდიაქოს ნიშანი
2025 წლის 4 მთავარი ფავორიტი ზოდიაქოს ნიშანი ცნობილია:ვერძი2025 წელი თქვენთვის მნიშვნელოვანი ასტრონომიული მოვლენით დაიწყება. თქვენი ნიშნის მფარველი პლანეტა მარსი რეტროგრადულია და ეს მიუთითებს, რომ აუცილებელია ცხოვრების რესტრუქტურიზაციის დაწყება - სრული ან ნაწილობრივი, როგორც გსურთ. დროა გადახედოთ როგორ ატარებთ დღეებს, ცხოვრებას და გააუმჯობესოთ საჭიროების შემთხვევაში ყველაფერი ან ზოგიერთი სფერო მაინც.თევზებიწლის ფავორიტი ნიშანია, თუმცა კარიერაში გარკვეული სირთულეები გექნებათ. არა იმიტომ, რომ საქმეებს ვერ უმკლავდები. უბრალოდ, რაღაც მომენტში შეიძლება სრულიად დაიღალოთ მოსაწყენი სამუშაოებით დღეში რვა საათის განმავლობაში. მოგინდებათ ყველაფრის დათმობა, შემოქმედებითობაში ჩაძირვა და თქვენი ჰობის მონეტიზაცია. გაზაფხული ყველაზე ხელსაყრელი დროა ასეთი ცვლილებებისთვის.მერწყული2025 წელი თქვენთვის მნიშვნელოვანი ასტრონომიული მოვლენით დაიწყება. თქვენი ნიშნის მფარველი პლანეტა მარსი რეტროგრადულია და ეს მიუთითებს, რომ აუცილებელია ცხოვრების რესტრუქტურიზაციის დაწყება - სრული ან ნაწილობრივი, როგორც გსურთ. დროა გადახედოთ როგორ ატარებთ დღეებს, ცხოვრებას და გააუმჯობესოთ საჭიროების შემთხვევაში ყველაფერი ან ზოგიერთი სფერო მაინც.ტყუპები2025 წლის პირველი თვეები ძალიან სასიამოვნო იქნება. სერიოზული პრობლემები არ შეგექმნებათ და ბევრი პატარა, მაგრამ ნათელი გამარჯვება და წარმატება აგავსებთ დადებითი ენერგიით. თუმცა, უმჯობესია, წინასწარ მოემზადოთ პირად ცხოვრებაში ცვლილებისთვის, რომლებიც აპრილში დაიწყება: ნუ მოგერიდებათ დახმარების ძებნა ამ რთულ პერიოდში კოლეგებისგან ან ახლობლებისგან.წყარო: marao.ge
1730830637
ირაკლი კობახიძე - სალომე ზურაბიშვილის მიერ პროკურატურისთვის ჩვენების არმიცემა უკვე არის ჩვენება, რომ მას გამოძიებისთვის სათქმელი არაფერი აქვს
პროკურატურისთვის ჩვენების არმიცემა უკვე არის ჩვენება იმასთან დაკავშირებით, რომ სალომე ზურაბიშვილს გამოძიებისთვის სათქმელი არაფერი აქვს, - ამის შესახებ პრემიერ-მინისტრმა ირაკლი კობახიძემ POSTV-სთან ინტერვიუში განაცხადა.პრემიერის თქმით, სალომე ზურაბიშვილს არ აქვს ფაქტები და თავს არიდებს პროკურატურაში მისვლას.„იყო ცარიელი ბრალდებები ყოველგვარი საფუძვლის გარეშე. როდესაც მიდიხარ პროკურატურაში, გიწევს ფაქტებით საუბარი. გამომდინარე იქიდან, რომ მას არაფერი აქვს სასაუბრო ფაქტებთან დაკავშირებით, რა თქმა უნდა, თავს არიდებს პროკურატურაში მისვლას. ეს ადამიანი და ზოგადად, რადიკალური ოპოზიცია აცხადებდა, რომ, რასაც იტყვის ვაშინგტონი ან ბრიუსელი, ყველაფერი არის ბიბლია და უნდა აღიარო, როგორც უტყუარი ჭეშმარიტება. მას მოუწოდა აშშ-ის სახელმწიფო დეპარტამენტმა, ეთანამშრომლა გამოძიებასთან,  მიეცა ჩვენება, თუმცა ამაზეც უარის თქმა მოუწია, იმიტომ, რომ შერცხვებოდა იმ შემთხვევაში, თუ მოუწევდა პროკურატურაში მისვლა სრული სიცარიელით, ყოველგვარი ფაქტის და მტკიცებულების გარეშე. ამიტომ, მისთვის ეს იძულებაა, რომ ვერ თანამშრომლობს პროკურატურასთან. არ უნდა, შეიქმნას რეპუტაციული პრობლემა თანამშრომლობით“, - განაცხადა პრემიერმა.